«Черкаські Мавпи» підтримали черкаських прикордонників

06 червня 2014, 11:18

Черкаські прикордонники близько трьох місяців перебувають фактично на лінії вогню. Головними гарячими точками, де черкаські прикордонники чатують український кордон, є Схід та Південь держави. Вже не вперше пересічні черкаські громадяни гуртуються, аби підтримати своїх у небезпечному місці. Гуманітарну допомогу збирають від усіх охочих, а делегують її активісти.

Про це йдеться на сайті БК "Черкаські Мавпи".

Днями до соціальної акції долучилися і «Черкаські Мавпи». Клуб попіклувався про спортивну складову дозвілля прикордонників. Баскетбольні м’ячі, кільце і навіть атрибутика черкаського клубу була передана українським військовим-патріотам. Черкаських прикордонників днями відвідала група активістів, серед яких був і партнер «Черкаських Мавп» – Валерій Макеєв. Саме він презентував прикордонникам ексклюзивні подарунки та переказав пропозицію від керівництва клубу бачити черкаських героїв на матчах «Мавп» у новому сезоні. Зрозуміло, що головною і важливою складовою були харчі, які прикордонникам презентували бажані гості.

Разом із Макеєвим та іншими волонтерами наших прикордонників відвідав митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан, який освятив хлопців та побажав мирного вирішення конфлікту. Таким чином, цей черкаський візит неофіційно назвали православним автомайданом, який днями відвідав прикордонні частини у Арабській Стрілці, Бердянську та Чонгарі.

- Радісні посмішки викликали у прикордонників «презенти» від баскетбольного клубу «Черкаські Мавпи» – баскетбольне кільце, м’яч та прапор клубу. До речі, сьогодні передзвонив у частину та запитав, як там з «баскетболом»? Відповідь порадувала: «Чудово, кільце прилаштували до вишки однієї з інженерно-технічних споруд: гра пішла. Думаю непогана задумка для моральної розрядки. А до столу передавали уже черкасці: м’ясні вироби ковбаси, балики, тушонки, та величенький шмат свіжого м’яса, який доставляли у спеціальному холодильнику. «На ура» пішло Відро меду, згущонка, сири, масло, домашня олія, рибні консерви, - зазначив Валерій Макєєв.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору