Черкаські матусі просять у Бондаренка окуліста, лора та ортопеда (фото)

01 грудня 2015, 20:02
IMG_0001

Фото Про все

У Черкаській дитячій міській поліклініці №2, що на вул. Вербовецького, вкрай не вистачає вузькопрофільних спеціалістів. Тож батьки змушені возити дітей у поліклініку Південно-Західного району. Про таку проблему батьки розповіли міському голові Черкас Анатолію Бондаренку, який сьогодні провів власну інспекцію медичного закладу.

Разом із міським головою до поліклініки прибули і нинішні та колишні депутати міськради, а також екс-депутатка облради Любов Майборода.

IMG_0016

Фото Про все

Спершу директор Департаменту охорони здоров'я Черкаської міськради Олег Стадник розповів про ремонтні роботи, які нині проходять у приміщенні поліклініки.

IMG_0010

Фото Про все

- За проектом тут передбачалося утеплення фасаду, заміна вікон та ремонт даху. Але через те, що були проблеми із затвердженням бюджету розвитку, до роботи приступили досить пізно - десь із липня, - зазначив Олег Стадник. - А паралельно роботи велися ще з одного джерела фінансування - із субвенції обласного бюджету. Ремонтували другий поверх, але коштів не вистачило. Тому було прийнято спільне рішення про виділення з обласного бюджету ще 150 тисяч  гривень і 160-ти - з міського.  Одночасно з цим до роботи приступив і підрядник, який почав замінювати вікна.

Заміну ж даху у поліклініці планують зробити вже наступного року.

IMG_0039

Фото Про все

Екс-депутатка облради Любов Майборода додає, що загалом на будівельні роботи виділено мільйон гривень, з яких освоєно лише 560 тисяч. Також вона наголосила і на відсутності біля медичного закладу належної парковки. Зробити її, за словами Майбороди, обіцяють уже два роки.

Прийшли на зустріч з новим мером і батьки. Та, окрім питання про ремонт, підняли й іншу, не менш важливу тему.

- Звичайно, ми вдячні і за вікна, і за всі виконані роботи. Але нам дуже незручно - і ми хочемо, щоб про це почув і новообраний мер - від того, що в поліклініці немає жодного вузькопрофільного спеціаліста. Немає лора, окуліста, дерматолога, кардіолога, гастроентеролога, ортопеда, тобто жодного! - говорить Ольга Рачек. - Спитайте в будь-кого з батьків, чи зручно їм їздити до поліклініки з маленькими дітьми на інший кінець міста?

IMG_0027

Фото Про все

Батьків влаштувало б, якби такі лікарі приймали б у поліклініці №2 хоча б раз у тиждень.

- Та досі ми чули на це лише самі відмовки, - говорять батьки.

IMG_0038

Фото Про все

Натомість Олег Стадник зазначив, що в майбутньому поліклініка має стати класичною амбулаторією сімейної медицини.

- Тут будуть працювати і педіатри, і сімейні лікарі, - розтлумачив Олег Стадник.

Поділитись

Коментарі

Вгору