Черкаські слінгомами поділяться своїм досвідом

23 березня 2017, 12:25

Сьогодні, 23 березня, у Черкасах відбудеться зустріч «ПроМаля. Час носити!». На заході досвідчені мами поділяться секретом слінгоносіння, розкажуть, як правильно це робити та поділяться, чому слінги важливі для стосунків матері і дитини, пише "ГромЧЕ".

Частина зустрічі буде присвячена способам носіння дитини, вибору та поєднання різних видів слінгів. Також мами із гостями попрактикуються у слінгонамотках.

– Спосіб носіння не новий, просто забутий, так склалося історично. Навіть на картинах українських художників можна зустріти зображення матерів, що несли дитину під кожухом, а самі ці кожухи ще збереглись в багатьох музеях українського побуту, – розповідає організатор зустрічі Дарина Бабко.

Таке носіння набирає популярності через тісний емоційний зв’язок матері та дитини, переконані слінгомами. Коли мама кладе своє маля спати окремо, то не може оцінити ступінь комфортності для немовля. А при слінгоносінні дитини ближче до тіла неньки.

Спікерами на зустрічі будуть психолог, процесуальний терапевт, коуч материнських практик Ольга Чіпенко та слінгоконсультант, автор блогу про природнє материнство Юлія Смовзюк.

– Зустрічі ми проводимо обов’язково в міжсезоння, щоб підготуватися до нової пори року, наприклад, особливості зимового чи літнього слінгоносіння і коли з’являється ідея цікавої теми для зустрічі, – каже пані Дарина.

Всього на зустріч може прийти 10 мам з малюками. У студії будуть умови для проведення часу з найменшими гостями – килимок, іграшки, безпечний простір. Щоб відвідати зустріч, потрібно написати на сторінку або подзвонити за номером 063-37-400-19 (Дарія).

Зустріч «ПроМаля. Час носити!»  розпочнеться о 17:00 сьогодні, 23 березня, у студії розвитку «Наснага» (вул. Верхня Горова, 1). Вхід вільний.

Довідка:

Слінгоносіння – це носіння дитини в слінгу. Одна з практик природнього материнства, що забезпечує контакт між дитиною та матір’ю саме в тому обсязі, який передбачено природою і дозволяє їм віддалятися одне від одного поступово, у міру фізичного та психоемоційного розвитку.

Вгору