Черкаські лісівники вторгували за новорічні ялинки 1,3 млн. гривень

09 січня 2014, 13:01

У грудні 2013 року лісгоспами Черкащини реалізовано майже 25 тисяч новорічних ялин і сосон на загальну суму 1,3 мільйона гривень. Найбільше пухнастих красунь продали в Звенигородському (4200), Уманському (4195) та Корсунь-Шевченківському (2560) лісгоспах. 

Про це повідомляє прес-служба черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Новорічні ялинки можна було придбати у лісництвах, в спеціалізованих магазинах «Лісовичок». А ще цьогорічним нововведенням стали ялинкові базари, які були облаштовані неподалік кожного лісгоспу та на автомобільних трасах. Саме на таких торговельних майданчиках було продано майже 9 тисяч новорічних ялинок.

Вже третій рік поспіль продаж хвойних в лісництвах та лісгоспах відбувався з бирками, які нейлоновими стяжками прикріплялися до новорічних ялинок і сосон таким чином, щоб зняти їх без пошкодження було неможливо. Вартість такого чіпа не впливала на ціну новорічної ялинки. Бирка містила інформацію про походження деревця – область заготівлі, назву лісозаготівельника та його підпорядкування. Завдяки биркам зі штрих-кодами кожен покупець міг перевірити легальність походження новорічної ялинки.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору