Черкаські легкоатлети повертаються додому з низкою нагород чемпіонату України (фото)

31 серпня 2020, 13:55

Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді відбувався із 28 по 30 серпня у Луцьку.

Черкаським легкоатлетам вдалося здобути 11 медалей. Олексій Кирилін став чемпіоном серед молоді та виборов друге місце серед дорослих в метанні диску. Його результат 52 метра 22 сантиметри.

Тетяні Безшийко вдалось вибороти золото серед молоді та бронзу серед дорослих у бігу на 400 метрів з бар’єрами. Дівчина продемонструвала результат 59 секунди 17 сотих секунди.

Денис Нечипоренко виборов срібло чемпіонату України у бігу на 400 метрів з бар’єрами з результатом 50 секунд 88 сотих секунди.

Яна Петренко посіла ІІІ місце з метання молоту серед молоді з результатом 47 метрів 39 сантиметри.

Ростислав Голубович на другій сходинці п’єдесталу в бігу на 400 метрів з бар’єрами. Його результат 54 секунди 13 сотих секунди.

Анна Коврик здобула друге місце з метання молоту серед молоді. Дівчина показала результат 49 метрів 03 сантиметри.

Андрій Єрещенко став другим зі стрибків у довжину серед молоді з результатом 7 метрів 33 сантиметри.

Світлана Марусенко із бронзою чемпіонату у штовханні ядра (4 кг). Її результат 14 метрів 68 сантиметрів.

Молодіжна команда Черкаської області 4х100 метрів привезе додому срібло чемпіонату в естафетному бігу 4х100 метрів. У складі - Андрій Єрещенко, Дмитро Юнак, Євген Слободянюк, Костянтин Кишкань.