Черкаські козаки готові дати рішучу збройну відсіч російським загарбникам

04 березня 2014, 13:52

Черкаські козаки виступили зі зверненням з приводу суспільно-політичної ситуації у Державі, зокрема у Криму. Про це вони заявили у зверненні Ради козацької старшини Черкаського крайового отаманства Українського козацтва.

Шановні земляки-черкащани!

На Святу землю нашої України прийшла велика біда. На суверенні терени нашої Держави віроломно ступила нога російського агресора.

Московський диктатор Путін наляканий перемогою нашого народу у боротьбі проти злодійсько-феодального режиму своєї маріонетки Януковича, вирішив покарати волелюбних українців потопивши в крові наше прагнення жити у соборній незалежній демократичній країні.

Після окупації та анексії території Автономної республіки Крим, яка була і залишається визнаною усім світовим співтовариством невід’ємною частиною Української Держави, російські загарбники планують при підтримці промосковської «п’ятої колони» на Сході та Півдні розчленувати багатостраждальне тіло нашої Вітчизни.

Кремлівські авантюристи від геополітики сьогодні силоміць бажають загнати європейський народ України у ярмо новітньої московської імперії, бо прекрасно розуміють, що обраний українцями шлях волі та незалежності неминуче призведе до переможної визвольної боротьби й народів самої Росії проти їх зажерливих та впевнених у власній безкарності господарів.

Таким чином мова зараз йде не просто про територіальні претензії Російської федерації, а про загрозу існуванню самої незалежної Української Держави.

У цей нелегкий для Батьківщини час, усвідомлюючи всю історичну відповідальність перед долею наших нащадків та теперішнього покоління, козаки і старшина Черкаського крайового отаманства готові підставити своє плече Збройним Силам України й новій українській владі та дати рішучу збройну відсіч російським загарбникам.

Відповідно до Конституції та законів України, керуючись Статутом Українського козацтва та наказом Верховного отамана УК № 201/14 від 1 березня 2014 року Рада козацької старшини Черкаського крайового отаманства оголошує про загальну мобілізацію козаків та добровольців з числа патріотично налаштованих громадян України до підрозділів територіальної оборони ЧКО УК.

Підрозділи територіальної оборони (ПТО), що створюються Черкаським крайовим отаманством УК у відповідності до Закону України «Про участь громадян у охороні громадського порядку і державного кордону» та Статуту Українського козацтва, є парамілітарними формуваннями для здійснення оперативно-тактичних заходів із збройного захисту районів їхньої дислокації у чіткій взаємодії з командуванням ЗСУ, Держкомкордону та місцевими органами самоврядування.

Закликаємо усіх патріотів України віком від 18 років, як військовозобов’язаних, так і тих, хто за різних обставин не підлягає призову на дійсну військову службу, але бажає не словом, а ділом стати на захист своєї Вітчизни, пройти реєстрацію та стати на облік у осередках УК на Черкащині. 

Повідомляємо громаді Черкащини, що для проведення мобілізаційних заходів ЧКО УК на території області створені декілька реєстраційно-облікових пунктів (РОП):

Черкаський РОП

адреса: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 266/1, оф. 203 («Облагробуд», у дворі);

тел.: (0472) 50 19 31, (096) 077 99 67

Уманський РОП

адреса: м. Умань, вул. Урицького, 12 (Уманський об'єднаний міськвійськомат);

тел.: (096) 375 73 22

Монастирищенський РОП

адреси: 1) м. Монастирище, вул. Гагаріна, 51 (Військкомат),

2) Монастирищенський р-н, с. Леськове;

тел.: (04746) 9 37 20, (096) 018 66 00;

Кам’янський РОП

адреса: м. Кам’янка, вул. Героїв Майдану (кол. Леніна), 37, оф. 37;

тел.: (04732) 6 23 75, (04732) 6 06 40, (067) 352 97 97;

Золотоніський РОП

адреса: м. Золотоноша;

тел.: (066) 345 61 46, (098) 723 50 40, (099) 646 84 94.

При собі мати: паспорт, довідку про ідентифікаційний код, 2 фото 3х4, для військовозобов’язаних - військовий квиток. Інші документи - після співбесіди та заяви на вступ до ПТО.

Рада старшини ЧКО УК наголошує, що проведення мобілізації до підрозділів територіальної оборони УК не є і не може бути альтернативою виконання військового обов’язку у лавах ЗСУ та участі у загонах самооборони, що створені народними радами на Черкащині, і має на меті виключно забезпечення права кожного українського громадянина долучитися до захисту своєї Батьківщини.

У зв’язку з цим, для недопущення спроб ухилення від призову на дійсну військову службу під виглядом участі у підрозділах територіальної оборони ЧКО УК, реєстрація та постановка на облік добровольців буде проводитися виключно після подання військовозобов’язаними відповідних заяв та постановки на облік у військових комісаріатах за місцем проживання, з якими Черкаське крайове отаманство буде підтримувати командно-організаційну взаємодію та яким надаватиме копії складених реєстрів.

СЛАВА УКРАЇНІ!

Від імені Ради козацької старшини

Черкаського крайового отаманства,

генерал-осавул Українського козацтва,

крайовий отаман О. Зайцев

Поділитись

Коментарі

rzha :

Дивна хвамiлiя у отамана ;)))
Забув звiдки родом чи грошей хоче?

Вгору