Черкаські клієнти ПриватБанку зможуть придбати нове авто за акційними умовами

05 липня 2018, 12:22

Автомобілі Mazda з автосалону в розстрочку під 0,01% річних стали доступними для черкаських клієнтів ПриватБанку.

Ексклюзивне партнерство ПриватБанку з автосалоном «Колос Авто» дає змогу клієнтам ПриватБанку не просто придбати нове авто у розстрочку, а й зробити це за акційними умовами.

– При авансі від 60 відсотків строком на один рік відсоткова ставка практично відсутня – вона становить лише 0,01 відсоток, – наголосив керівник напрямку споживчого кредитування Черкаської філії ПриватБанку Володимир Ридван. – А при авансі від 10 відсотків строком на 5 років відсоткова ставка становить 13 відсотків річних. При цьому можливе дострокове погашення кредиту – без додаткових комісій та штрафних санкцій.

 

Такі умови, на думку фахівців ПриватБанку, допоможуть багатьом черкащанам здійснити свою мрію про нове авто.

З 1 липня нові умови співпраці можливі для придбання автомобілів марки Mazda. У подальшому в ПриватБанку не виключають залучення до програми автівок й інших виробників.

Офіційний дилер автомобілів Mazda в Черкаській області – «Колос Авто» (Черкаси, вул. Смілянська, 153). Як зазначив керівник відділу продажів автомобілів Mazda Олександр Варениця, на сьогодні найпопулярнішою моделлю марки на Черкащині є Mazda СХ-5, середньорозмірний міський кросовер, який у 2018 році в своїй номінації здобув престижне звання «Автомобіль року в Україні».

– Машину характеризують високою надійністю, комфортом і доступною ціною у своєму класі, – наголосив Олександр Варениця. – Наразі автівка коштує (залежно від комплектації, типу встановленого двигуна і привода) від 650 тисяч гривень. Варіантів декілька, проте кожен із них обладнаний усім, що повинен мати сучасний автомобіль. Оглядачі відзначили якісну шумоізоляцію машини, комфорт для водія та пасажирів та їздові характеристики автівки. Це – автомобіль, призначений для людей із активною життєвою позицією. Машина ідеально підходить як для пересування містом, так і для виїздів на природу. Автомобіль має передній привід, дуже енергомістку підвіску, що є важливим чинником для руху нашими українськими дорогами, які не завжди якісні.

3 липня в присутності журналістів автосалон провів тест-драйв автомобіля.

– Цей кросовер має потужний мотор та багато технічних переваг, – поділилася своїми враженнями кермувальниця Світлана. – Особливо дуже зручно, коли проекція кілометражу на лобовому склі. Все перед очима. Автомобіль їде дуже м’яко, не відчуваєш пошкоджень на дорозі. Дуже комфортно!

На думку дівчини, це авто – універсальне й згодиться для будь-кого в родині.

Кредит на автомобілі в ПриватБанку (Ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011 г.) оформляється за схемою фінансового лізингу. Перевагами такого виду кредитування є оперативність погодження (2 хвилини на прийняття рішення про надання розстрочки), мінімальний пакет документів для оформлення угоди (при авансі 25% і вище – лише підтвердження особи), оснащення авто системою моніторингу GPS, відсутність прихованих комісій тощо.

Більш детально ознайомитися з автомобілями Mazda можна на сайті автосалону, а подати заявку та отримати попереднє рішення щодо розстрочки можна за посиланням pb.ua/avto або завітавши до відділення ПриватБанку.

Коментарі

Вгору