Черкаські екологи побачили порушення у перевезенні львівського сміття

04 лютого 2017, 16:31

Фото: Ірини Васюри

Через перекинуту вантажівку із львівським сміттям черкаські правоохоронці збираються відкрити кримінальне провадження, а екологи склали адміністративний протокол.

За словами речника ГУНП в Черкаській області Дмитра Грищенка, зараз вирішується питання про відкриття кримінального провадження за статтями 15 та 239 Кримінального кодексу (замах на забруднення земель). Санкція передбачає штраф до 200 неоподаткованих мінімумів.

Варто додати, що окрім вантажівки, яка перекинулася, зі сміттям їхала ще й інша машина. Наразі вона стоїть на золотоніському КПП.

Водночас на ситуацію відреагували і в екологічній інспекції Черкащини. Там побачили порушення вимог поводження з відходами під час їхнього транспортування. За цим фактом складено адміністративний протокол за статтею 82, що передбачає штраф від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів.

Нагадаємо, поблизу Золотоноші перекинулася вантажівка, яка везла сміття зі Львову.

Коментарі

Іван сказав:

Сміття було,є й буде. Нічого возити по всій Україні. Переробку необхідно влаштовувати на місці біля кожного міста!

Черкащанка сказав:

“Черкаськi екологи ПОБАЧИЛИ ПОРУШЕННЯ у перевезеннi львiвського смiття”! Ай якi “молодцi”! А чого це оте саме смiття заблукало у Черкаську область? На якiй пiдставi його вивезли за межi Львiвськоi областi взагалi??? При чому, не вперше! Яке моральне, етичне, економiчне та правове вiдношення львiвське смiття мае до Черкаськоi областi? Хiба можна залякати цих злочинникiв “протоколами” та “штрафами”? Кого та коли це лякало та зупиняло?

Черкащанин сказав:

Де наші правоохоронні органи? Щоб такого не відбувалося Потрібно не 340 грн. штрафу, а конфісковуватти сам транспортний засіб на користь громади (сільської ради) на чиїй території його виявили. Я думаю вартість тоді відшкодує витрати по утилізації того що він привіз.

Вгору