На золотоніському кільці перекинулась 20-тонна вантажівка із львівським сміттям (фото)

04 лютого 2017, 12:56

 

Поблизу золотоніського кільця перекинулася вантажівка, яка везла сміття зі Львова до Дніпра. Пригода трапилася серед ночі.

Як розповів у коментарі «Про все» головний інженер Золотоніської ДЕД  Облавтодору Олександр Савісько, вантажівка руху транспорту не заважає. Наразі вирішується питання, що з нею робити.

- Машина перекинулася десь за 200 метрів від кільця, у напрямку Черкас. За словами водія, він зупинився на узбіччі випити кави, але машину знесло і вона перекинулася на правий  бік. Можливо, надмірно взяв у бік узбіччя. Машина везла 20 тонн сміття. За документами, перевозили його зі Льова до Дніпра. Сміття частково висипалося із машини, але проїзду іншого транспорта не заважає. Наразі вирішується питання, що з ним робити далі, - говорить Олександр Савісько.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

007 :

Закопати, там же ж- поля довкола. Не ями ж на дорозы ним посипати.

Шериф :

Черкасский суд должен наложить на Львов штраф за экологический ущерб, а машину конфисковать. Только коррумпированные враги украинского народа могут засыпать центральную Украину львовскими сранками. Небось жители близлежащих от Львова сёл не дают Садовому сыпать у себя мусор.

богдан :

там яма була

Іван :

Посортувати й переробити на найблищому смітнику.

Vyache :

Что за бред, из Львова везут мусор через Золотошское кольцо на Днепр? Мне кажется, дешевле отправить грузовик с мусором в Польшу для обмена на яблоки

язон :

Шо, ОПЯТЬ?!

Вгору