Черкаські дорожники придбають тисячу тонн солі у головного олімпійця області

07 березня 2018, 08:15

КП ЧЕЛУАШ повідомило про намір укласти договір із підприємцем Андрієм Більдою про закупку 1000 тонн технічної солі за 1,629 мільйона гривень. Інформація про це опублікована на порталі "Прозорро", інформує "Інфоміст".

Орієнтовна вартість закупівлі становила 2 млн грн. У ході аукціону найдешевшу пропозицію подав Більда, перевершивши свого єдиного конкурента – ФОП Зубенко.

3 лютого повідомлено про намір укласти договір з переможцем аукціону.

Згідно з тендерною документацією, мелена сіль вищого ґатунку без пакування буде постачатися за заявками замовнику протягом року. Сіль, яку поставлятиме переможець, є продукцією ДП "Артемсіль", що розташоване в Донецькій області. Єдиний конкурент Більди, ФОП Зубенко, також постачає продукцію цього підприємства.

Загалом продукція разом із транспортуванням коштуватиме 1,63 тис. грн\тонна.

Зазначимо, що у січні підприємство придбало сіль у ФОП Зубенко по 1,5 тис. грн за тонну з доставкою. У грудні 2017 року ЧЕЛУАШ купив у Більди 500 тонн аналогічної солі із ДП "Артемсіль" по 1,1 тис.грн\тонна.

У грудні 2016 року комунальники закупляли сіль у Більди по 1,04 тис.грн\тонна.

Наприклад, в уні сон з Черкасами київські комунальники уклали угоду на постачання аналогічної солі по 1,65 тис.грн\тонна. У інших центральних областях вартість солі також є близькою до такої.

Андрій Більда – екс-депутат міської ради, фізична особа підприємець, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській облаcті.

Коментарі

Вгору