Черкаські дорожники допомагають військовим на сході України

15 жовтня 2014, 11:26

10726193_695120027251477_1905887064_n (1)

У часи, коли всі українці об’єдналися в боротьбі проти агресора, черкаські дорожники не стоять осторонь проблеми. Так, 8 працівників ДП «Черкаський облавтодор» перебувають у східних регіонах, допомагаючи укріплювати кордони, двоє служать у батальйоні «Черкаси».

 

Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

Також підприємство надало для потреб військових свою техніку в зону бойових дій: трали, бульдозери, екскаватори, автокран та машину технічного супроводу. Кордони держави, зокрема, захищають трактористи Звенигородського підрозділу підприємства Микола Щербак та Смілянського – Едуард Єременко.

Окрім цього, за безпосередньої участі директора Облавтодору, депутата Маньківської районної ради та члена Ради товаровиробників Олександра Северина нещодавно для військових відправили вантажівку з провізією та теплими речами. Допомога організована за сприяння райради та Ради товаровиробників.

-  Сьогодні ми не маємо права бути байдужими до війни, яка точиться на Донбасі, - говорить Олександр Федорович. – Мені приємно, що мої земляки та колеги активно долучаються до допомоги Батьківщині.

Северин супроводжував автомобіль у зону АТО, тож мав нагоду поспілкуватися з бійцями. У них чимало проблем, додає він, проте бойовий дух міцний.

Поділитись

Коментарі

Вгору