Черкаські депутати “натравили” людей у камуфляжі на директора СУБ? (відео)

20 листопада 2014, 21:49

1

Учора близько 10 години директора СУБ "Митниця" Ігоря Работенка побила група невідомих осіб. Про це в коментарі vikka.ua заявив сам Работенко.

За його словами, люди були вдягнені в камуфляжі й маски. Вони представилися столичним Люстраційним комітетом.

– Спочатку вони мене спустили східцями, дещо штурхали ногами, грубо обзиваючи мене прислужником Тулуба. Нічого не пояснювали, – переповів Работенко.

Коли ж чоловіка завели в кабінет, то зазначили, що відстоюють інтереси трудового колективу ТОВ "Митниця". Работенко був вимушений викликати міліцію.

– На будь-які мої пропозиції сісти й нормально поговорити я лише отримував чергові стусани. Після появи правоохоронців вони нарешті перестали мене бити. Ці невідомі люди примушували підписати акти виконаних робіт, які ми оскаржуємо. З мене вимагали протягом трьох днів підписати ці акти і розрахуватися повністю з людьми, інакше пригрозили, що повісять мене й бухгалтера в цьому кабінеті.

За словами Работенка, інтереси ТОВ "Митниця" лобіюють чинні депутати Юрій Гончаров та Володимир Халай, а також колишні регіонали Борис Лебедцов і Валерій Вишиваний. На думку керівника СУБ "Митниця", акти виконаних робіт не можуть бути підписані з однієї причини – роботи виконані неякісно. Вони стосуються будинків у мікрорайоні "Митниця", які обслуговує Служба утримання будинків.

Представники СУБу також провели екскурсію в одному з "відремонтованих" підрядною організацією ТОВ "Митниця" підвалів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору