Черкаські браконьєри продовжують рибалити у заказнику загальнодержавного значення

14 січня 2014, 12:03

13 січня 2014 року працівниками Лінійного відділу в річковому порту м. Черкаси УМВС України в Черкаській області виявлено два факти зайняття незаконним рибним добувним промислом (ст. 249 КК України) місцевими жителями на Кременчуцькому водосховищі р. Дніпро в межах орнітологічного заказника загальнодержавного значення «Липівський» та поблизу човнової станції № 2 в м. Черкаси.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури.

Відомості про дані факти слідчими слідчого управління МВС України в Черкаській області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове слідство. За попередніми розрахунками суми завданих збитків складають майже 20 тис. гривень.

Процесуальне керівництво у вказаних кримінальних провадженнях здійснюється Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою.

Як відомо, на території заказника знаходяться зимувальні ями, де у даний період скупчується значна кількість риби. Вказаний об’єкт повинен перебувати під особливим, пильним контролем з боку відповідних державних органів. А тому, у ході досудового слідства буде надано правову оцінку діям контролюючих органів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору