Черкаські бібліотекарки в’яжуть на передову трьохпалі рукавиці

02 лютого 2015, 22:21

1

Щодня після робочого дня працівниця Черкаської обласної бібліотеки для дітей Інна Косенко береться за спиці, інформує ГромЧе.

– Вже продовж тривалого часу в’язала теплі шкарпетки для наших бійців. Однак нещодавно від волонтерів надійшло замовлення на трьохпалі рукавиці, – розповідає пані Інна.

Освоїти новий формат жінці вдалося навіть без спеціальної схеми, а завдяки фотографії готових рукавичок.

– Річ у тім, що я давно захоплююся в’язанням, тож для мене це не складно. Одну рукавичку вив’язую за вечір, – констатує Інна Косенко.

До речі, підтримують цю ініціативу й інші працівники обласної бібліотеки для дітей.

– У нас практично усі в’яжуть. Чимало знайомих підключилося. Хто ж не вміє, той приносить нитки, – відзначає пані Інна.

До речі, волонтери нині просять усіх небайдужих черкащан активізуватися аби разом зігріти українських солдат на передовій. Задля цього можна принести пряжу у центр збору допомоги для армії за адресою: бул. Шевченка, 205 (ДП «Черкаський НДІТЕХІМ», вхід в арку, 1-ий поверх. Деталі за тел. (067)-76-72-451.

– Також ми чекаємо усіх майстринь, котрі здатні в’язати подібні речі. Адже рукавичок бійцям нині потрібно багато, – відзначає волонтерка Світлана.

Коментарі

НИНА сказав:

ми теж на роботі в’яжемо такі перчатки і передаємо хлопцям в АТО, та молимо Бога щоб як у нас закінчаться нитки то й війна закінчилась.

Вгору