Черкаські аудитори виявили низку недоліків у роботі «Фотоприладу»

11 квітня 2018, 07:25

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області провели державний фінансовий аудит діяльності державного підприємства Науково-виробничий комплекс «Фотоприлад». Аудит охопив період з 01.10.2016 по 31.10.2017.

Здійснюючи прибуткову діяльність, підприємство мало резерви та можливості для покращання фінансових результатів.

Під час аудиту виявлено низку чинників зовнішнього і внутрішнього характеру, що негативно вплинули на обсяги отриманих підприємством доходів та формування витрат.

Зокрема, під час дослідження взаємовідносин у сфері експортних операцій встановлено, що відсутність обмежень розміру витрат, які можуть бути відшкодовані підприємством за зовнішньоекономічними угодами, призвела до упущених вигод на загальну суму 10,2 млн грн.

Втрат на понад 20 млн грн підприємство може зазнати через дебіторську заборгованість трьох підприємств-боржників.

Також аудитори виявили факти, що свідчать про незабезпечення керівництвом підприємства ефективного управління його майном.

За результатами контрольного заходу державні аудитори надали низку рекомендацій для підвищення ефективності управління коштами і майном підприємства.

Про результати аудиту поінформовано прокуратуру Черкаської області, Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України. Аудиторський звіт направлено до  Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

За повідомленням прес-служби Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Вгору