Черкаські активісти готують контратаку на Поплавського

30 жовтня 2014, 12:00

myhailo-poplavskyi

Колишній нардеп від Черкащини та новообраний – по 101-му виборчому округу на Кіровоградщині Михайло Поплавський невдовзі судитиметься із Координаційною радою сил Майдану Черкащини за розміщення наклепницької інформації, інформує "Про головне".

Про це у громадській студії«МедіаМайдану»розповів представник черкаських ультрас, член Координаційної ради сил Майдану Черкащини Даниїл Майоров.

– Ми подали клопотання, щоб цей суд перенесли з неможливістю наших організацій бути присутніми на судовому засіданні, оскільки воно має відбутися у Кіровоградській області. Наскільки нам відомо, то суддя цього суду – це жінка голови штабу Поплавського по цьому округу, – розповів він.

За його словами, Поплавський вимагає у суду стягнути з відповідача 5 тисяч гривень за «моральну шкоду» – внаслідок розголошення нібито наклепницької інформації про те, що він підкуповував виборців у Черкасах.

– Якщо він не відкличе свій позов, то ми будемо готуватися до цього засідання. За інформацією, яку нам озвучив начальник обласної міліції Владислав Пустовар, про підкуп виборців Поплавським надійшло в МВС близько 650 заяв, однак досі немає результатів розслідування і ніхто не притягнутий до відповідальності. Скоро ми дізнаємося в міліції, де цей результат і намагатимемось використати зібрані матеріали у суді, – зауважив Майоров.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору