Черкаська збірна на чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту створила найгучнішу сенсацію

11 липня 2017, 09:59

7 липня завершився XXV чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків, який тривав три дні. Участь у змаганнях взяла і юнацька збірна з Черкаської області. Про це на своїй сторінці у "Facebook" повідомив речник начальника управління ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

Програма змагань передбачала чотири традиційні для цього виду спорту види: підйом по штурмовій драбині у вікно учбової вежі, подолання стометрівки із перешкодами, пожежна естафета та бойове розгортання.

Черкаська збірна створила на цих змаганнях найгучнішу сенсацію. Автором її став Святослав Палій з Канева, який виграв індивідуальну першість з підйому по штурмовій драбині у вікно учбової башти. Канівчанину для цієї перемоги знадобилось лише 45 днів підготовки.

- Хлопця ми помітили на обласних юнацьких змаганнях у Золотоноші, де він попри "гливку" техніку виконання вправ, зумів перемогти більш досвідчених спортсменів, - пригадує своє перше знайомство із Канівським "самородком" тренер збірної Ігор Дубина. - Ми запросили його до нашої команди і після кількох зборів взяли до Харкова. Як показали змагання, не прогадали. Переконаний, якщо спортсмену вдасться повністю опанувати хитрощі цього спорту, у подальшому він зможе досягнути значних успіхів.

Коментарі

Вгору