Черкаська влада футболить прохання ліквідувати котлован зі щурами і купою сміття

22 червня 2015, 13:02

1150-424x318

Кілька письмових звернень до міської влади, підтримка депутатами запиту на сесії, рішення суду, безліч відповідей – але ситуація з котлованом у дворі по вул. Пастерівська,1 залишається без змін та становить небезпеку перехожим. Депутат Оксана Мелікова вже не один місяць намагається добитися відновлення огорожі навколо котловану та розірвання договору з орендарем ділянки.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Відповідно до рішення міської ради департамент архітектури та містобудування мав підготувати проект рішення про розірвання договору оренди із орендарем земельної ділянки, а департамент житлово-комунального господарства повинен був відшукати можливість встановити тимчасову огорожу задля безпеки жителів мікрорайону.

– На місці цієї розритої ями утворюється сміттєзвалище, живуть щурі, повалений паркан навколо. Це дуже небезпечно для мешканців будинків, розташованих поруч, – зазначає Оксана Мелікова. – Тому я неодноразово зверталася до міської влади з проханням вирішити цю проблему. На жаль, департамент житлово-комунального комплексу, посилаючись, що ця територія не в них на балансі, не мають правових підстав утримувати цю ділянку. Хоча підтверджують необхідність відремонтувати та поновити паркан.

Відповідь міської влади: «Орієнтовна вартість робіт по відновленню огорожі котловану становить 40-45 тис. грн. КП «Придніпровська СУБ» використовувати кошти, сплачені мешканцями на утримання будинків, споруд та прибудинкових територій на дані цілі не має юридичних підстав. Фінансування даних робіт визначається як нецільове використання коштів».

Щодо розірвання договору оренди, то Черкаська міська рада звернулася до суду з цим питанням. Рішенням Господарського суду договір оренди розірвано, однак рішення наразі не набрало законної сили.

– Виходить замкнене коло: СУБ не може витрачати кошти на ці потреби, орендар не хоче цього робити, рішення суду не набрало законної сили, – говорить депутат. – Тому продовжуємо шукати варіанти вирішення цієї проблеми. Сподіваюся, що врешті договір оренди буде розірвано, і територію можна буде передати на баланс СУБ для її утримання.

Поділитись

Коментарі

Вгору