«Черкаська ТЕЦ» спростувала інформацію щодо відсутності опалення у двох школах

28 жовтня 2020, 17:04

фото тематичне

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» наголошує, що на сьогодні, 28 жовтня, всі школи міста, що є споживачами ТЕЦ, враховуючи колегіум «Берегиня», на 100% забезпечені теплопостачанням, що підтверджують і безпосередньо представники навчальних закладів.

У «Черкаській ТЕЦ» повідомляють, що у зв’язку з ліквідацією пориву на мережі КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» колегіум «Берегиня», що отримує тепло від Черкаської ТЕЦ, підключено до опалення сьогодні, на відміну від інших шкіл, що обслуговує підприємство.

Зі слів заступника директора з адміністративно-господарської частини Кухнюка Володимира, на 13:00 годину будівля закладу теплоносієм повністю забезпечена.

Черкаська спеціалізована школа №27, до якої тепло подає КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», на 13:00 годину повністю забезпечена теплом. Це підтверджує заступник директора з навчально-виховної роботи Валентина Сорокіна.

Заступниця також додає, що у деяких приміщеннях працівниками школи перед тим проводилися роботи щодо видалення повітря з системи опалення.

На сьогодні Черкаська ТЕЦ повністю готова до опалювального сезону 2020-2021 та перевела систему теплопостачання на зимовий режим роботи. Теплоелектроцентраль наразі працює в штатному режимі. Потужностей ТЕЦ достатньо для забезпечення якісного та безперебійного теплопостачання.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору