Черкаська техніка підкорюватиме Близький Схід на виставці в Абу-Дабі

26 січня 2017, 10:10

13885

Техніку подвійного призначення, що виготовлена на заводі корпорації «Богдан» в м.Черкаси, представлять на Міжнародній виставці озброєння та військової техніки в Абу Дабі – IDEX-2017, що проходитиме там з 19 по 23 лютого, пише Діловий регіон.

Відвідувачам виставки презентують кузови уніфікованого нульового габариту (КУНГ) та багатоцільовий броньований автомобіль «БАРС-8», повідомляють у прес-службі корпорації «Богдан».

Броньований автомобіль «БАРС-8» - власна розробка заводу АК «Богдан Моторс», виставковий зразок укомплектовано кулеметом 12,7 мм на поворотній турелі. «БАРС-8» позиціонується як автомобіль підвищеної прохідності та стійкості, має вантажопідйомність більше 2-х тонн та призначений для перевезення особового складу до 10 ос. по пересічній місцевості, дорозі без покриття, з метою виконання тактичних завдань.

КУНГ, що буде презентовано на виставці IDEX-2017, оснащено автономними системами електропостачання, кондиціонування та мебльовано, задля виконання функцій як командно-штабного пункту, так і презентаційно-переговорної кімнати.

13886

Довідково: Корпорація «Богдан» на виробничих потужностях ДП «Автоскладальний завод №2» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан-Моторс» (м. Черкаси) здійснює виробництво комерційної техніки та техніки спеціального призначення. Підприємство має новітнє обладнання та цехи зі складання вантажівок, виробництва надбудов, зварювання, діагностичний та логістичний центри.

Серед продукції військового призначення виробники пропонують: тактичні броньовані автомобілі Барс-6 та Барс-8, повнопривідний рамний автомобіль «Богдан Карго» на базі GreatWallWingle 5,санітарний автомобіль Богдан 2252 на базі GreatWallWingle 5, військовий санітарний автомобіль Богдан 2251 (4×4) на базі GreatWallWingle 5, вантажний автомобіль Hyundai HD 65/78, вантажний автомобіль Богдан Козак (6×6)на базі МАЗ 6317,вантажний автомобіль Hyundai HD 120.

Поділитись

Коментарі

Вгору