«Черкаська служба чистоти» змінює тарифи на послугу з вивезення твердих побутових відходів

09 серпня 2018, 09:46

«Черкаська служба чистоти» змінює тарифи на послугу з вивезення твердих побутових відходів

За інформацією в.о. директора КП «ЧСЧ» І.В. Слинька, керуючись п.2.5 «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390 Комунальне підприємство «Черкаська служба чистоти» Черкаської міської ради доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючого тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів.

Обрахунок тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів здійснено відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів затвердженого постановою кабінету міністрів України від 26.07.2006 року №1010.

Загальний розмір тарифу та його структура (плановані витрати за елементами, прибуток, податок на додану вартість) відповідно до проведених розрахунків загальний розмір тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів складатиме:

• для населення міста – 108,66 грн./м3 з ПДВ (без врах. варт. захоронення ТПВ);

• для бюджетних організацій – 115,70 грн./м3 з ПДВ (без врах. варт. захоронення ТПВ);

• для інших організацій – 120,73 грн./м3 з ПДВ (без врах. варт. захоронення ТПВ).

Вищевказаний тариф має наступну структуру:

«Черкаська служба чистоти» змінює тарифи на послугу з вивезення твердих побутових відходів

Послуги з вивезення ТПВ в місті Черкаси надаються з наступною періодичністю:

- Вивезення ТПВ від багатоквартирних будинків, ЖБК, ОСББ – щоденно, відповідно до графіку вивезення ТПВ;

- Вивезення ТПВ від житлових будинків з присадибними ділянками (приватний сектор) – 1 раз на тиждень, відповідно до графіку вивезення ТПВ;

- Вивезення ТПВ від організацій, установ та підприємств міста - згідно графіку, що передбачено договором.

Обґрунтування причин зміни тарифу

Діючий тариф на послугу з вивезення твердих побутових відходів затверджено рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради від 07.07.2017 року №712 та складає:

• для населення міста – 60,68 грн./м3 (без врах. вартості захоронення ТПВ);

• для бюджетних організацій – 63,44 грн./м3 (без врах. вартості захоронення ТПВ);

• для інших організацій – 68,41 грн./м3 (без врах. вартості захоронення ТПВ).

Станом на 30.08.2018 року діючий тариф покриває фактичні витрати підприємства на 55%. Необхідність коригування собівартості діючого тарифу пов’язано з:

1. Підвищенням, з 01.01.2018 року, мінімальних гарантій з оплати праці працівників (становлення мінімальної заробітної плати на рівні 3723 грн./міс.) та прийняттям змін в частині оплати праці, що викладені в Галузевій угоді між Мінрегіонбудом, Об’єднанням організацій роботодавців та Центральним комітетом профспілки працівників ЖКГ (зареєстровано Міністерством соціальної політики України під реєстраційним номером 7 від 31.01.2017р.) якою змінено базу та порядок розрахунків посадових окладів працівників основного виробництва.

2. Збитковістю тарифу субпідрядної організації ТОВ «Умвельт Україна». Розрахунками нового розміру тарифу передбачено зростання витрат на оплату праці працівників (в т.ч. в зв’язку зі збільшенням штатної чисельності робітників та мінімальних гарантій в оплаті праці). Загальне зростання витрат на оплату послуг з перевезення ТПВ ТОВ «Умвельт Україна» на 17462,5 тис.грн. (79% з яких це зростання витрат на оплату праці та сплату ЄСВ), зростання витрат на оренду контейнерів на 357,4 тис.грн. та інше.

Проведеними плановими розрахунками тарифу встановлено необхідність його підвищення на 86%.

«Черкаська служба чистоти» змінює тарифи на послугу з вивезення твердих побутових відходів

Зауваження та пропозиції щодо структури та розміру складових тарифу на вивезення ТПВ приймаються протягом 14 днів з моменту публікації даної статті, особисто або поштою за адресою: 18003, м. Черкаси, вул. Чайковського, 117.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради.

 

Сергей сказав:

А что изменится? Мусор начнут вовремя вывозить? Ню, ню, хочется увидеть! Всем нужны только гроші, гроші,а выполнять свои обязательства согласно договора не умеем!

Черкащанка сказав:

А ничего не изменится. Потому что нету транспорта в достаточном количестве, маловат полигон, безответственность и безнаказанность. У нас, возле школы №21 уже 2 дня не вывозят мусор. Горы мусора. Вонь. Еле выпросили вернуть через 2 года после ремонта 4-й бак, а он простоял месяц и его умыкнули. 3 бака для 5 домов – не маловато ли??? Для них главное-тарифы поднять. А сервис можно и не улучшать. А ЧТО вы сделаете? Тут повозмущаетесь и всё.

Марія сказав:

Якщо сьогоденні тарифи тільки на 55% покривають витрати, то можливо треба зменшити витрати, а не збільшувати тарифи.

вася сказав:

ГАВнюки вонючие…

Сергей сказав:

А зачем повышать тарифы? Вы же их уже повысили- вывозите мусор раз в две-три недели, а платежки шлете как за месяц и люди платят. Вот и прибыль 50-60 процентов. Чего еще надо? Сидим нюхаем дальше, слабые мы и законопослушные, а собрались бы человек 200, да вывернули свои бачки у вашей конторы!

Вгору