Черкаська рибоохорона шукає патрульних

25 травня 2018, 18:41

З 15 травня розпочався прийом документів до рибоохоронного патруля в Черкаській області. До управління шукають ще чотирьох рибоохоронних патрульних, а також адміністративний персонал – завідувача та головного спеціаліста сектору юридичної роботи. Інформацію щодо посадових обов’язків та кваліфікаційних вимог для кандидатів можна переглянути за посиланням, повідомляє Державне агентство рибного господарства України.

«Запрошуємо вмотивованих та чесних людей, яким не байдужа рибна галузь подавати документи для участі в конкурсі. Станом на середину травня у відомстві працює 37 інспекторів, а всього штат передбачає 54 патрульних», – зазначили в рибоохоронному патрулі Черкащини.

Рибоохоронні інспектори будуть набиратись на основі відкритого конкурсу, пройдуть фахове навчання та курси підвищення кваліфікації. Зі свого боку держава створила необхідні умови для максимально ефективної рибоохоронної роботи.

Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: 18035, м. Черкаси, вул. Дахнівська, 10А до 17:00 31 травня 2018 року включно.

У разі виникнення додаткових питань – звертайтесь за номером телефону: (0472) 31-09-86 або пишіть на електронну адресу chk.rp@darg.gov.ua

Вгору