Черкаська психологиня відсвяткувала перший день народження доньки поїздкою з подружками в стрип-клуб Лас-Вегасу

29 вересня 2020, 23:03

Відомий психолог Наталія Холоденко знає, як зробити себе щасливою. Жінка має власні правила та підходи турботи про себе, живе в любові та повазі до партнера. А справжній діамант в житті Наталії Холоденко з’явився в березні минулого року. Про це інформує "Voice showbiz".

Тоді вона народила другу дитину – доньку Вів’єн. Жінка розповіла, що попри те, що перший день народження дитини – дуже важливий для кожного, святкувала вона його досить небанально.

- Я поїхала з подружками в Лас-Вегас в нічний стрип-клуб, і ми там святкували першу річницю моєї доньки, тому що ви ж розумієте, коли дитині рік – вона постійно спить, – зізналася Наталія Холоденко.

Однак і в Лас-Вегас психолог теж вирушила в особливій компанії.

- Дитина була в Україні – навіщо їй той Лас-Вегас в один рік? Чоловік у цей час був з дитиною. Уроки нескромності від Наталії Холоденко. Записуйтеся!, – з посмішкою коментує психолог.

Поділитись

Коментарі

Ольга сказав:

Я думаю, що на такий дивний вчинок здатна тільки такий психолог, як Холоденко. Більше ніхто. Як і на вчинок, коли досить таки заможна жінка збирає гроші собі на каблучку із діамантом (навіть, якщо це жарт).Буде потім розповідати доці, як “відривалася” у нічному стрип-клубі на її перший день народження за тисячі кілометрів від дому!))) Та й поради щодо щастя та успішності – банальні та узагальнені.

Стипан сказав:

З неї такий ВІДОМИЙ психолог як з мене балерина !!!немає на чому попіаритись і нагадать про себе то хоч на якійсь дурні попіарюся.а заміж так і невийшла…

Вгору