Черкаська прокуратура почала розслідування справи вбитого журналіста

06 квітня 2014, 11:55

Прокуратура Черкаської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо вбивства у Корсунь-Шевченківському журналіста та громадського діяча Василя Сергієнка.

Про це інформує прес-служба прокуратури області.

Прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 146, п. п. 3, 12 ч. 2 ст. 115 КК України (викрадення людини та умисне вбивство викраденої людини, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Установлено, що 4 квітня поточного року близько 20 год. 30 хв., в м. Корсунь-Шевченківський Черкаської області зловмисники викрали журналіста та громадського діяча Василя Сергієнка. В подальшому його вбили, а тіло - сховали у лісосмузі. Наразі оперативні працівники правоохоронних органів вживають відповідні заходи для встановлення осіб, причетних до скоєння тяжкого злочину.

Досудове розслідування у вказаних кримінальних провадженнях розпочато слідчим управлінням УМВС України в області, а процесуальне керівництво здійснюється групою прокурорів. Хід розслідування перебуває на о собистому контролі прокурора області Віктора Миколенка.

Вгору