Черкаська обласна організація партії «Слуга Народу» підтримує Віктора Євпака у другому турі виборів міського голови Черкас

28 жовтня 2020, 15:20

"Слуга народу" повністю підтримує Віктора Євпака в прагненні навести лад у місті. У патрії розраховують, що з їх підтримкою всі корупційні схеми в Черкасах будуть зруйновані і містяни отримають сучасного управлінця із зрозумілою стратегією розвитку.

- Більшість програмних засад Віктора Євпака тотожні нашим, зокрема: новітні технології в управлінні містом, сучасну освіту, розвиток житлово-комунального господарства Черкас, підтримку ОСББ, діджиталізацію, впровадження системи «Безпечне місто». З іншої сторони ми маємо зробити все можливе, щоб закінчити з непрозорими тендерами, конкурсами, незаконною приватизацію земельних ділянок та хаотичною забудовою.

Тому закликаю наших прихильників підтримати у другому турі міського голови Віктора Євпака і залишити в історії знущання над містом та здоровим глуздом містян.

Сподіваємось, що пан Євпак виправдає довіру мешканців Черкас та зробить місто сучасним, комфортним та безпечни», - зазначив голова Черкаського обласного осередку партії «Слуга Народу» Олександр Завітневич.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору