Черкаська міськрада виділила мільйон гривень для родин безвісти зниклих військових

28 січня 2023, 16:04

Черкаська міська рада на 2023 рік передбачила з бюджету 1 мільйон гривень для родин військових, які безвісти зникли під час бойових дій. Це рішення затвердили 26 січня на сесії.

Передбачено кошти на виплату в 2023 році грошової допомоги сім’ям зниклих безвісти захисників України в сумі 50 тисяч гривень, на що з бюджету виділили 1 мільйон гривень. Черкаси – чи не єдине місто в Україні, яке запровадило всебічну підтримку родин зниклих безвісти захисників, не чекаючи підтвердження офіційного статусу. Таким сім’ям надано ті ж пільги, що й родинам загиблих захисників України.

Також депутати підтримали пропозицію департаменту щодо закладення до бюджету 500 тисяч гривень на виплати допомоги на лікування пораненим захисникам України. Нещодавно виконавчий комітет вніс зміни до "Комплексної програми соціальної підтримки захисників державного суверенітету та незалежності України і членів їх сімей – жителів м. Черкаси", які передбачають, надання грошової допомоги для оздоровлення поранених учасників оборони України не одноразово, як це було раніше, а залежно від кількості поранень і стану здоров’я.

Також депутати підтримали виділення 25 тисяч гривень породіллям під час народження дитини замість "Пакунку малюка". З такою ініціативою раніше виступив міський голова Анатолій Бондаренко.

Кошти виплачуватимуться жінкам, які народили цього року. Орієнтовно за рік у Черкасах народжуються близько 2000 дітей.

За інформацією пресслужби Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору