Черкаська міська рада із скандалами ухвалила ПСЕР та зміни до бюджету на 2018рік

20 березня 2018, 12:48

Черкаська міська рада під час сьогоднішньої сесії 28 голосами "за" ухвалила програму соціально-економічного розвитку Черкас на 2018 рік.

Процес ухвалення програми супроводжувався суперечками. Так на початку словесна виникла між депутатом Олександром Радуцьким та головуючим на узгоджувальній комісії Павлом Карасем щодо одного з пунктів ПСЕР - зняття 2 млн грн з будівництва спортзалу ЗОШ #34 та направлення їх на придбання медичного обладнання для першої міської лікарні, які Олександр Радуцький вимагав залишити в школі.

Комісія вирішила кошти залишити школі.

Після завершення комісії, рада повернулася в звичайний режим і міський голова Анатолій Бондаренко вніс на голосування проект в цілому, але без змін від узгоджувальної комісії, а лише з пропозицією бюджетної комісії (зняти кошти зі школи). Натомість Олександр Радуцький вніс свою пропозицію включити до ПСЕР ті зміни, які були ухвалені на загальній узгоджувальній комісії.

Міський голова проігнорував цю пропозицію, пообіцявши внести цей пункт після голосування по програмі. Після того, як програму було ухвалено Радуцькому було відмовлено в розгляді пропозиції "як такої, яка втратила актуальність"

Це викликало нову хвилю взаємних образ між Радуцьким та міським головою.

Після цього 30 голосами "За" було ухвалено зміни до бюджету на 2018 рік. "За" - 28 голосів,  "проти" - 2, "утрималися" - 6

Поділитись

Коментарі

Вгору