Черкаська красуня протягом 10 років захоплювалася зовсім не жіночим хоббі

03 травня 2015, 14:34
B9BPHmzVmrI

На фото: Дарина Отрішко, 19 років, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Дарина Отрішко здобуває дві вищі освіти, знає три мови, читає Дж. Толкієна в оригіналі та вміє постояти за себе. 

- Як ти стала учасницею конкурсу «СтудМіс Черкащини»? 

- Якось до мене підійшла конкурсантка минулого року й запропонувала прийти на кастинг. Потім я поспілкувалася з оргкомітетом, зважила всі за і проти. Адже в мене дуже напружений графік. Крім того, що студіюю іноземні мови, здобуваю другу вищу освіту в юридичній академії, трохи працюю репетитором, я ще представляю інтереси нашого інституту іноземних мов у студентській раді університету. 

- Часу вільного обмаль, але ти таки наважилась?

- Так, захотілося спробувати щось нове й цікаве. Цей конкурс відкриває багато можливостей. Пам’ятаю, завжди мріяла взяти участь у показі, спробувати себе в ролі манекенниці. Тепер ця мрія здійснилася, буду міряти про щось інше. 

- А як вдається все встигати? Мабуть, узагалі не спиш? 

- Мій тато військовий. Тож він навчив, як планувати свій день, аби на все вистачало часу. Крім того, маю приклад старшого брата. Він також здобуває фах лінгвіста, паралельно навчається на юриста, дуже активний і цілеспрямований. Головне, на мою думку, поставити собі чітку мету!

UAFve1fjrfI

- Які плани по завершенні університету?

- Хочу продовжити навчання в магістратурі за кордоном – у Німеччині або Великобританії. Я патріотка України, але удосконалити знання іноземної мови можна лише в середовищі її носіїв. Крім англійської, німецької та французької, планую вивчити португальську або італійську.

- Чи маєш хобі?

- Зараз, на жаль, немає часу для хобі. А раніше займалась боротьбою айкідо протягом 10 років. Тригодинні тренування та медитація тричі на тиждень.

- Незвичайне заняття для такої тендітної дівчини. І десь згодились здобуті вміння? 

- Ще під час навчання в школі я якось поверталася пізно ввечері додому від репетитора. До мене підійшли троє хлопців, явно не з добрими намірами. Не довго думаючи, я врізала одному в підборіддя, інші від несподіванки втекли. Я також швидко побігла додому і лише потім зрозуміла, в якій небезпеці опинилася. Це було лише один раз. Тож сподіваюся, що мої навички самозахисту більше ніколи не згодяться.

- Як думаєш, що для дівчини важливіше – розум чи краса? 

- Це має бути в балансі. Я за природну красу! Потрібно лише непомітно підкреслити те, чим наділила тебе природа. Дуже поважаю дівчат, які багато читають. Сама обожнюю читати! Зараз якраз дочитую книгу Скрябіна «Я, паштет і армія». Прочитала майже всі книги Дж.Толкієна в оригіналі. Я його страшенна фанатка! 

- Як можеш охарактеризувати свій стиль? 

- Усе дуже просто – класика або спорт. Люблю мінімалізм у всьому. Не люблю одягати те, що зараз на піку популярності! Ні за які гроші не носила б снікерси, бо вони цього сезону модні.

- Чи віриш у Кохання? 

- Звичайно, вірю! Сама зараз маю стосунки. Відчуваю, як кохання окриляє, дає сили й натхнення. Для мене дуже важливо знати, як чоловік ставиться до матері, чи поважає жінку. Його вчинки насамперед мають бути красивими, а не обличчя чи фігура.

- Що побажаєш дівчатам, які мріють стати учасницями конкурсу «СтудМіс Черкащини»? 

- Упевнено йдіть до того, що означили, як свою мірю! Не бійтеся виходити із зони комфорту. Не важливо, чи переможете, чи ні. Головне – здобудете неоціненний досвід та багато нових подруг.

Поділитись

Коментарі

Слава сказав:

дівчина дуже розумна, молодець, гарно відповіла по паставленні питання!
але фото якісь не дуже вдалі (особливо перше), адже брат відомий фотограф і не допоміг обрати фото з потрібним ракурсом.

Вгору