Черкаська єпархія знає про «заслуги» паламаря-забіяки і постраждалого священника (документ)

01 вересня 2015, 10:08

175-424x318

Ніяка приналежність до того чи іншого патріархату, ніяка «козацька звитяга» не можуть бути виправданням злочину.

Про це повідомляють у Черкаській єпархії УПЦ Московського патріархату з приводу нападу на настоятеля Спасо-Преображенського храму УПЦ Київського патріархату Ростислава Била, яке було скоєно 12 серпня на Корсунщині.

Нагадаємо, постраждалий стверджує, що його кривдник Михайло Лисенко, будучи в стані алкогольного сп'яніння, зі словами: «За Русь, за вєру православную!» – кинувся на нього з ножем у присутності свідків. За фактом цього випадку відкрито кримінальне провадження.

«Черкаська єпархія УПЦ рішуче засуджує будь-які спроби упереджених висновків з приводу того, що сталося, і вимагає об'єктивного розслідування інциденту. У нашому розпорядженні є документи, які свідчать про «заслуги» як самого постраждалого, так і того, хто кинувся на нього з ножем – мешканця села Карашина Михайла Лисенка, котрий нібито виконував обов'язки помічника священика у нашій єпархії. Ми вважаємо, що ніяка приналежність до того чи іншого патріархату, ніяка козацька звитяга не можуть бути виправданням злочину – так само як і передчасні обвинувачення з боку тих, хто кипить жагою помсти».

1 2 3

Поділитись

Коментарі

Вгору