Черкаська художниця та поетеса передала до зони-буккросингу сервісного центру МВС понад 120 книг (фото)

27 липня 2017, 22:48

З початком літа, за ініціативи керівництва ГСЦ, зони-буккросингу з'явилися в усіх новостворених сучасних та зручних сервісних центрах МВС України. Через соціальну мережу "Facebook" був запущений флешмоб, в якому співробітники ГСЦ МВС розповіли про книги, що їх вразили. Цю корисну ініціативу відразу підтримали як працівники сервісних центрів, так і відомі журналісти та письменники, політичні та громадські діячі, спортсмени, повідомляє прес-служба  РСЦ МВС в Черкаській області.

У Черкасах першими до збору книжок долучилися працівники РСЦ та адміністратори територіального сервісного центру МВС. Вони передали до зони-буккросинг свої улюблені книги, щоб й інші могли з ними ознайомитися та перечитати.

До сервісного центру Черкас завітала відома місцева художниця та поетеса, завідуюча кафедрою образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Тетяна Касьян. Їй сподобалася ідея створення зони-буккросингу в центрі, тож Тетяна Костянтинівна підтримала даний захід та подарувала для поличок буккросингу збірки своєї поезії.

Крім цього, з особистого літературного фонду, Тетяна Касьян передала для зони-буккросингу більше 120 цікавих книг, які поповнять запас обмінної літератури.

Подаровані книги вже з'явилися на буккросинг-полицях сервісного центру МВС 7141.

 

 

Коментарі

Вгору