Черкаська депутатка просить обгородити котлован, який перетворився на смітник

23 квітня 2015, 21:55

котлован

Депутат Черкаської міськради Оксана Мелікова просить місто відреагувати ситуацію, що склалася на її окрузі. Зокрема там понад 10 років існує величезний котлован, який був виритий під забудову житлової висотки, однак через фінансову кризу 2008 року фірма зупинила забудову, інформує Вечірка.

Котлован огороджений парканом, однак він частково зруйнувався. Сьогодні там утворилося стихійне сміттєзвалище, антисанітарія, щурі, по всьому цьому гуляють діти, а на мережах гріються бомжі.

- Поки котлован був обнесений парканом, усе було гаразд. Однак сьогодні деякі секції викрали, тому там дуже скрутна ситуація, до нас постійно звертаються батьки, чиї діти попри заборону примудряються гуляти на цьому сміттєзвалищі. Департамент уже проводив обстеження, фірмі, якій було надано ділянку в оренду, надіслано попередження і фірма мала усунути всі незручності до 10 квітня. Однак термін сплив, а ніякого реагування ми не побачили, - звернулася до колег депутатка.

Тому народна обраниця просить розірвати договір оренди з цією фірмою і у двотижневий термін прийняти відповідні рішення. А наразі в десятиденний термін коштом міста встановити хоча б паркан навколо цього котловану.

Поділитись

Коментарі

Вгору