Черкаська депутатка пропонує скасувати плату за проїзд у тролейбусах

22 грудня 2022, 10:42

Депутатка Черкаської міської ради Інна Бандура звернулася до міського голови з пропозицією скасувати на час дії воєнного стану оплату за проїзд у тролейбусах, а за цей час розробити систему оплати та штрафів за відсутність оплати.

За її словами, КП "Черкасиелектротранс" є неприбутковим. Більшість користувачів тролейбусами - пільговики.

- Решта пасажирів має сплачувати за проїзд за допомогою валідаторів. Як показує практика, не всі це роблять. Водночас, на наступний рік передбачено 6,5 мільйонів на оплату праці контролерів. Тому пропоную скасувати на час дії воєнного стану оплату за проїзд у тролейбусах, а за цей час розробити систему оплати та штрафів за відсутність оплати, - сказала депутатка.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Гість :

Щоб зберегти підприємство,робочі місця та пільги пільговим категоріям,валідатори не потрібно було встановлювати взагалі.Говорити про те,що КП “Черкасиелектротранс” є неприбутковим,це ще раз підкреслювати некомпетентність тих,хто це все придумав.
Тим,хто має можливість їздити на авто та користуватися послугами таксі та приватних перевізників,ніколи не зрозуміти/чи то просто начхати на пенсіонерів,яких з року в рік намагаються позбавити пільгового проїзду у міському транспорті,вишукуючи різні причини.
Незрозуміло,про яку прибутковість взагалі йде мова,якщо тролейбуси наразі на маршрут не виходять?

Вгору