Черкаська антиковідниця, яка вважає війну на Донбасі «штучною», розповіла про фінансування мітингувальників з Росії (ФОТО, ВІДЕО)

04 листопада 2021, 17:59

Жінка, яка називає себе — Єлена Фаіст, відома у Черкасах,  як противниця обов’язковій вакцинації та карантинних обмежень, опублікувала нове відео на своїй сторінці у мережі «Фейсбук». Вона прокоментувала інформацію щодо фінансування учасників мітингу з боку російських громадян та про те, що на учасників акцій протесту «розпиляли невідому речовину з дронів». Також активістка звинуватила експрезидента України Петра Порошенка у тиску на чинного голову держави.

Як відомо, під час вчорашніх подій у Києві, які столичні ЗМІ охрестили «Маршем антивакцинаторів», Єлена Фаіст у прямому ефірі одного з учасників акції заявила, що для участі в акціях протесту збирала кошти.  Фінансову допомогу їй надавали,  в тому числі і з території Російської Федерації.- Я бачу (в ефірі — ред.) Москва, Пітер. Хочу передати братам-слов’янам привіт. Мені присилали гроші навіть з Росії. Низький вам уклін, що підтримуєте, розумієте, що ми  — єдиний народ. Нас розділили. Нас розділяли спеціально і зтравлювали, нав’язали нам штучну війну (ймовірно, йдеться річ про Російсько-українську війну — ред.), якої насправді немає, — заявила Фаіст. – Ми більше не будемо вестися на ці провокації, бо знаємо, що ми єдиний народ.

Фото зі сторінки активістки у мережі "Фейсбук"

Після ряду публікації у ЗМІ про заяву черкащанки, та на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» вийшла у прямий ефір та спробувала пояснити свої слова. Жінка підтвердила, що отримувала гроші, з її слів на бензин, з різних країн. В ході 17-хвилинного відео активістка також зробила ряд гучних заяв.

- Перед мітингом я попросила, у кого є фінансова можливість, допомогти людям, які без роботи,  але хочуть поїхати до Києва (на акцію – ред..). Мені скидували гроші з України, з Молдови був один переказ, було з Росії – тисячу рублів переслали. Загальна сума невелика,  але нам вистачило на бензин, я заплатила багатьох хлопцям. І ще тисяча гривень залишилась.  Мене очорнили, коли під час прямого ефіру я подякувала хлопцям з Москви, — заявила активістка, продемонструвавши на відео скриншот банківського переказу та подякувала «Алану з Осетії». – У нас одна біда – з одного фронту йде управління. Вони вирвали з контексту слова та заявили, що я у відкриту призналась про те, що мене спонсорують із Росії. Хоча я у всіх своїх ефірах кажу: «Путін – це підстилка, яка виконує накази зверху».

Увага! Інформація на відео містить неперевірені факти та має ознаки конспірології!Жінка також заявила, що за нею почали стежити силові структури.

- Сьогодні (під час мітингу — ред.) ще була така ситуація – люди масово втрачали свідомість. Я не знаю, з чим це пов’язано. Одні казали, що це дрони (ймовірно, йдеться про поліційні дрони, які фіксують можливі порушення правопорядку – ред..). Хоч я в це не вірю. Можливо до цього вони щось розпиляли або обробляли. Дійсно був їдкий запах там на Майдані. Дівчина, яка з нами їхала, двічі втрачала свідомість. Багато людей скаржились на головний біль та першіння у горлі. Мені здається, що вони (ймовірно, влада — ред.) зібрали всіх неугодних, щоб віх нас “травонути”, щоб ми захворіли, — повідомила жінка. – Нам допомогла погода, пішов дощ і він трохи «прибив» оту всю хімію.

Скріншот зі сторінки активістки у мережі "Фейсбук"

Наостанок, противниця вакцинації, повідомила, що й надалі продовжить свою діяльність та пригрозила «трибуналом». А також звинуватила експрезидента України Петра Порошенка у тиску на чинного голову держави Зеленського.

- Нехай всі отримають зараз по своїм заслугах. Хай буде так, у всіх просторах і у всі віка, — заявила активістка.

 За інформацією “18000” відомо, що Єлені Фаіст 36 років,  вона проживає у Черкасах. Рід її занять невідомий.

Фото зі сторінки активістки у мережі "Фейсбук"

Свого часу активістка підтримувала проросійського пропагандиста Анатолія Шарія, який оголошений у розшук українськими правоохоронцями.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору