Черкащина – друга в Україні за кількістю патронатних родин

18 червня 2024, 08:49

В області є 121 прийомна родина та 56 дитячих будинків сімейного типу. На початку двохтисячних їх разом було менше двох десятків.

За динамікою влаштування дітей до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу упродовж 2021-2023 років область займає 1 місце в Україні.

За кількістю патронатних родин Черкащина - на 2 місці у державі.

За підсумками 2023 року за кількістю усиновлених дітей область посіла 8 місце в Україні.

Цьогоріч Службі виповнилося 25 років від дня заснування. З річницею працівників привітали керівники області.

Зараз на Черкащині функціонує 71 служба у справах дітей. Вони сфокусовані у громадах регіону та районних центрах і щодня працюють для влаштування дітей під опіку та наглядають за дотриманням їхніх прав.

За інформацією пресслужби Черкаської облради

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виховали уже 25 дітей: як подружжя з Черкас створило будинок сімейного типу

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Гість :

Черкаська служба у справах дітей утримує першість не лише в прилаштуванні дітей до патронатних родин.Список заслуг “відданих своїй справі”працівників можна доповнити першістю по Україні за кількістю зафіксованих знущань над дітьми в родинах,згвалтувань неповнолітніх,вбивств малолітніх та проживанні дітей в неналежних умовах.Неможливо не згадати заслугу служби щодо перебування дітей в одному з сиротинців Золотоніського району,в якому взагалі відсутні будь-які елементарні умови для утримання дітей.Але служба цього не помічає…Важко не згадати про те,що попередня очільниця служби у справах дітей пані Шишлюк С.О була першою,чиє прізвище красувалося на паркані закатованого “відповідальними” родичами та собаками семирічного хлопчика.Шишлюк дійсно була першою,про кого в контексті вбивства дитини говорила вся Україна і громадськість подавала петицію щодо її звільнення.А що потім?Знайдена у місті дитина-мауглі,яка 5 років існувала під носом служби взагалі в умовах смітника.Відповідальність ніхто з держслужбовців не поніс.Це теж можна назвати першістю.Наразі,огидно читати про “досягнення служби”,яка прикриває своє справжнє ставлення до дітей,матерів,роботи досягненнями,яких не існує чи існують на папері,на фото чи в уяві чиновників.Адже жертви роботи служби та інтернет знають,що насправді відбувається в стінах закладу,створеного з метою захисту дітей.І цього не приховати ні теперішній пенсіонерці Шишлюк,ні Вічканю,ні Зубалій,ні решті катів дитинства.

Вгору