Черкащанина, який нападав на дівчат, засуджено до 12 років в’язниці

28 листопада 2018, 17:45

Черкащанина, який нападав на дівчат, засуджено до 12 років в'язниці

У Черкасах раніше судимого 27 -річного чоловіка, який нападав на дівчат, вступав із ними в статеві зносини та задовольняв статеві пристрасті неприроднім способом, засуджено до 12 років позбавлення волі.

У ході слідства було встановлено, що чоловік, відслідковуючи своїх потенційних жертв, із застосуванням фізичного насильства, нападав на дівчат, вступав з ними в статеві зносини та задовольняв статеві пристрасті неприроднім способом на вулицях міста Черкаси.

Окрім того, гвалтівник відкрито викрадав особисте майно у своїх жертв, тобто вчиняв грабіж, поєднаний з насильством, який не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілої (ч. 2 ст. 186 КК України).

Черкаською місцевою прокуратурою підтримано належне публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно чоловіка, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 3 ст. 152 КК України (статеві зносини із погрозою застосування фізичного насильства (згвалтування), вчинене відносно неповнолітньої), ч. 2 ст. 152 (статеві зносини із погрозою застосування фізичного насильства вчинене повторно особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ст. 153 КК України), ч. 2 ст. 153 (задоволення статевих пристрасті неприроднім способом із погрозою застосування фізичного насильства, вчинене щодо неповнолітньої особою, яка раніше вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ст. 152 КК України) Кримінального кодексу України.

Вироком Соснівського районного суду злочинця визнано винним за вищевказаними статтями Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.

На цей час вирок не набрав законної сили та вивчається Черкаською місцевою прокуратурою на предмет законності.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

Вгору