Черкащанин здобув перемогу на Всеукраїнському конкурсі «WORLDSKILLS UKRAINE»

02 грудня 2018, 18:35

Учень ІІ курсу ДНЗ «Канівське вище професійне училище» Сергій Бахімов, разом зі своїм наставником Василем Коломійцем, виборов третє місце  в компетенції «Зварювальні роботи». Змагання відбувалися у Києві на Арт-заводі «Платформа» 27-29 листопада.

Загалом участь у чемпіонаті взяли 30 учасників-представників різних регіонів країни.

Нагадаємо, всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkillsUkraine», що покликаний сприяти зростанню престижності робітничих професій, розвитку професійної освіти шляхом гармонізації кращих практик і професійних стандартів. Участь у конкурсі WorldSkills беруть учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а також молоді кваліфіковані робітники та фахівці у віці від 18 до 22 років.

Профтехосвіту Черкащини на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkillsUkraine» у компетенції «Кулінарне мистецтво» представляє учениця ДНЗ «Уманський професійний аграрний ліцей» Альона Деркач, у компетенції «Зварювальні роботи» – учень ДНЗ «Канівське вище професійне училище» Сергій Бахімов, у компетенції «Слюсарні роботи» – учень ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей» Олександр Попик, у компетенції «Електромонтажні роботи» – учень ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» Ярослав Малашенко, у компетенції «Перукарське мистецтво» – учениця ДНЗ «Черкаське вище професійне училище ім. Г.Ф. Короленка» Світлана Степанець.

За інформацією із прес-служби Черкаської ОДА.

Коментарі

Вгору