Черкащанин з інвалідністю розповів, які труднощі виникають під час голосування (відео)

20 березня 2019, 20:59

Недоступні дільниці: черкащанин з інвалідністю, розповів, які труднощі виникають під час голосування (відео)

Черкащанин Віталій Середенко має інвалідність. Хлопець отримав запрошення проголосувати на виборах Президента України на виборчій дільниці, яка розміщена на другому поверсі, про це йдеться у сюжеті "UA: Черкаси".

- Минулого разу я голосував на другому поверсі сам. Тобто мене фізично піднімали на руках на другий поверх, але це було дуже не зручно та небезпечно для мене, - каже чоловік.

Цього разу за підтримки виборчого омбудсмена громадянської мережі «Опора» Тараса Щербатюка Віталій звернувся до департаменту освіти міської ради з проханням змінити місце голосування, а саме перемістити на перший поверх.

- Якби я не підняв це питання, то не зміг би проголосувати на виборах.

За словами Тараса Щербатюка, потрапити на виборчу дільницю на другому поверсі складно не лише людям з інвалідністю, але й жінкам із візочками.

- Нещодавно було тільки затверджено перелік виборчих дільниць. Тому до цього часу ми не форсували це питання. - пояснює він.

За словами директорки школи Галини Титаренко, де облаштована виборча дільниця, щоб вирішити питання із голосуванням для людей з інвалідністю дільниці поміняли місцями.

Детальніше - у сюжеті.

Читайте такожЧеркащанам повідомили, як змінити місце голосування.

Коментарі

Вгору