Черкащанин викрив інтернет-шахрая

12 квітня 2019, 15:44

Черкащанин викрив інтернет-шахрая

У середу, 10 квітня, на одному з сайтів черкащанин розмістив оголошення про продаж ноутбука. На техніку знайшовся покупець, який виявися шахраєм. 

Олексій (ім'я змінено), який бажав придбати комп'ютер вартістю - 13 500 гривень, зв'язався із продавцем. Покупець зазначив, що спосіб оплати здійснить шляхом переводу коштів через одну із платіжних систем, а передати товар запропонував через свого знайомого, який мав під’їхати на авто і забрати ноутбук.

За декілька годин до під’їзду заявника під’їхав чорний автомобіль BMW, а на телефон прийшла смс з повідомленням про зарахування коштів на його рахунок. Угода відбулася.

Чоловік передав техніку невідомому. Та згодом зрозумів, що на його рахунок так і не надійшла зазначена сума, а смс повідомлення було не правдиве.  Потерпілий від шахрайських дій звернувся в поліцію із відповідною заявою.

Орієнтування по вказаному транспортному засобу було передано всім патрулям. Екіпажі по місту пильно вистежували чорний BMW. Згодом автівку виявили. Заявник впізнав водія,  якому передав ноутбук.

Останній у свою чергу нічого не заперечував, натомість повідомив, що надаючи послуги таксі, отримав замовлення про доставку товару, згодом замовник попросив надіслати техніку через пошту, що він і зробив. 

Патрульні прибули на поштове відділення і роз'яснили ситуацію адміністрації. Відправлення товару скасували. Ноутбук повернули його законному власникові за що той, був дуже вдячний інспекторам патрульної поліції.

За інформацією прес-служби патрульної поліції у Черкаській області 

Читайте такожНа Черкащині десятки людей стали жертвами шахраїв.

Поділитись

Коментарі

Вгору