Черкащанам розповіли, куди звертатися, якщо вони стали жертвами чи свідками насилля

12 квітня 2019, 15:10

У Черкасах створили мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги на базі Черкаського соціального центру для сім’ї дітей та молоді. Сюди черкащани можуть звертатися, якщо стали свідками, чи жертвами домашнього насилля.

Фахівці бригади можуть виїхати на виклик, надавати консультації дистанційно і допомогти знайти вихід зі складної ситуації. Основне завдання – це надання соціально-правової допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства.

- У межах мобільної бригади, людина може перебувати на обліку до трьох місяців під соціальним супроводом і далі допомога триватиме. Фахівці визначатимуть, чи потрібна системна робота кількох фахівців, чи вистачить консультації психолога, говорить - директор центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Людмила Савранська.

За словами фахівців бригади, держава витрачає великі суми коштів на реабілітацію та допомогу сім’ям, які є потенційно небезпечними, а мала б – для забезпечення добробуту здорових сімей. Тому така бригада діятиме для виявлення проблем у сім’ях на ранніх стадіях і швидкої їх ліквідації.

Звернутися до центру можна за адресою: вул. Благовісна, 170 другий поверх; тел: 33-67-93; 36-21-79; 33-67-94.

Коментарі

Вгору