Черкащанин відповідатиме за вивішування прапора Третього рейху

25 липня 2019, 12:31

Черкащанин відповідатиме за вивішування прапора Третього рейху

Лисянський районний суд Черкаської області призначив чоловікові два роки позбавлення волі умовно. Про це повідомляє «Судовий репортер» з покликанням на вирок від 19 липня.

Обвинувачений закріпив із зовнішньої сторони будинку на металевій трубі прапор Третього рейху – прямокутне червоне полотнище з розташованою у центрі на білому колі чорною похилою правосторонньою свастикою. Прапор демонструвався широкому загалу людей протягом п’яти годин поки такі дії не були припинені працівниками поліції.

Чоловіка звинуватили за ч. 1 ст. 436-1 КК України, тобто у публічному використанні символіки нацистського тоталітарного режиму. У суді вину він повністю визнав. Також враховане його щире каяття і активне сприяння розкриттю злочину.

Суд призначив два роки позбавлення волі, звільнивши від відбуття покарання з іспитовим терміном на один рік. Прапор за вироком суду мають знищити.

Читайте такожЧеркащанину загрожує 5 років ув’язнення за використання нацистської символіки.

 

Коментарі

Jirka сказав:

Видно мало українців загинуло в другій світовій! -два роки умовно!У німців дали б без розмов два роки за пару тисяч евро штрафу.

Вгору