Черкащанин став “зіркою” у контрольному матчі з Туреччиною (відео)

10 лютого 2020, 17:33

Фото з мережі

Уродженець села Геронимівка забив м’яч та віддав гольовий пас у контрольному матчі з Туреччиною: «Олександрія» – «Кизил-Жар СК» Казахстан 2:0 (0:0). Про це йдеться у матеріалі "Черкаського спорту"

На 63 хвилині після потужного тиску на ворота казахської команди, олександрійці відкрили рахунок: Мишенко увірвався у штрафний майданчик і відав точний пас низом на Третьякова, який без проблем переправив м’яч у ворота.

На 71 хвилині автором другого голу став і сам Мишенко. Отримавши пас з флангу від партнера по команді, Богдан обіграв двох гравців «Кизил-Жар СК» у штрафному майданчику і пробив з-під захисника в правий кут воріт.