Черкащанин скоїв самогубство після сварки з жінкою

16 березня 2019, 15:20
Черкащанин скоїв самогубство після сварки з жінкою

Фото тематичне

Місцеві жителі виявили тіло чоловіка, який повісився на дереві поблизу кафе «Любава». Інцидент трапився 15 березня в Каневі. Про це повідомляє «Kanos».

Правоохоронці, які прибули на місце події, встановили особу чоловіка. Ним виявився житель одного із сіл Канівського району, 1978- го року народження, який працює на місцевому підприємстві та зловживав спиртними напоями.

За словами начальника Канівського відділення поліції Юрія Лугіна, у ході слідства було встановлено, що поблизу проживала знайома чоловіка, до якої він вчора заходив. За версією правоохоронців, вчора між ними стався конфлікт, що й стало причиною вчинення самогубства. Ознак насильницької смерті на тілі не виявлено, передсмертної записки не було.

Нагадаємо, в лютому після загадкового самогубства чоловіка із села Валява, що на Черкащині, його родина звернулася за допомогою до екстрасенсів. Андрій Сатаненко та Олена Курилова допомогли сім'ї та «запечатали» демонічну сутність, яка привела до самогубства батька сімейства і тероризувала його друзів.

Вгору