Черкащанин ознайомився із різними сферами життя у США (відео)

11 жовтня 2018, 23:04

Черкащанин ознайомився із різними сферами життя у США (відео)

Черкасець Іван Подолян приїхав зі Сполучених Штатів Америки і готовий ділитися досвідом із місцевими жителями. У США хлопець побував у межах програми "Відкритий світ", заснованої конгресом цієї країни. Мета програми – познайомити представників пострадянських країн із різними сферами життя у США. Відкривати світ до Америки з України поїхало 30 соціально-активних людей із різних областей.Про це йдеться у сюжеті телеканалу "Рось".

За 10 днів перебування в американському місті Бісмарк порівнює відмінності між Україною та США.

- Бісмарк не дуже щільно населене місто. Тому, у них просто плантації парковок, у кожного є автомобіль, - зазначив Іван Подолян.

Під час перебування у Північній Дакоті Іван зосередив увагу на вивченні двох тем: "Децентралізація" та "Економічний розвиток регіонів".

- У США значна частина суверенітету передана на місця, кожна місто самостійно фінансує свою поліцію, свою систему освіти та медицину. Тобто, кожен штат - це, власне, і є самостійною державою. Північна Дакота - це єдиний штат США і якому є банк, власником якої є сам штат Північної Дакоти. Можна сказати, що це є проявом соціалізму 20 століття, - розповідає черкащанин.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору