Черкащанин отримав звання “Лицар Вітчизни”

06 березня 2019, 14:43

Черкащанин отримав звання "Лицар Вітчизни"

Генеральний директор Корпорації «АГРОСЕНС ГРУП» Сергій Скрипник удостоєний Почесного звання «Лицар Вітчизни» рішенням Президії та Науково-експертної Ради Програми «Лідери XXI століття». Разом з відповідним іменним дипломом, йому вручили орден «Золотий хрест честі і звитяги «Лицар Вітчизни» та почесна іменна зброя – оригінальна лицарська шабля, а також нагрудний знак Лицарського Легіону України.

«Ви удостоєні нагороди за високу національну гідність, визнання, благодійну діяльність, активну участь у збереженні та захисті Української держави, за щоденну високопрофесійну працю, спрямовану на підтримку соціально-економічної міцності України та ефективне управління підприємством», - зазначено в офіційному призначенні.

Черкащанин отримав звання "Лицар Вітчизни"

Цього року Сергій Скрипник єдиний представник Черкащини удостоєний такого високого звання. Торік єдиним представником нашої області був Олександр Черевко – ректор Черкаського Національного університету імені Богдана Хмельницького.

Урочиста церемонія вручення нагороди відбулася 28 лютого в Державній резиденції – Малому Маріїнському Палаці. Був запрошений Сергій Скрипник з дружиною Ольгою.

Черкащанин отримав звання "Лицар Вітчизни"

Зазначимо, що Сергій Скрипник родом з Городища, вищу освіту здобув у Київському державному економічному університеті. Із 1993 року працював у Городищенському відділенні банку «Україна». Потім в «Ощадбанку» пройшов шлях від економіста до посади керуючого районним відділенням. Із 2000 року працював у Черкаській обласній дирекції АТ «Райффайзен-Банк-Аваль». У 2014 році започаткував власну справу. Займається розвитком вітчизняної аграрної галузі.

1 сказав:

клоуны

Вгору