Черкащанин, який до смерті побив жінку, сяде за ґрати

13 березня 2019, 17:26

Черкащанин, який до смерті побив жінку, сяде за ґрати

Чоловік, перебуваючи на території цвинтаря у місті Золотоноша, Черкаської області, у червні 2018 року на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, на фоні ревнощів, побив жінку. 

Він наніс один удар правою ногою у спину своєї співмешканки. Унаслідок чого остання обличчям впала на землю, після чого чоловік наніс близько 5-6 ударів правою ногою в грудну клітку, один удар кулаком руки в область передньої лівої поверхні грудної клітки та чотири удари кулаком правої та лівої руки в передню частину голови потерпілої, чим спричинив тяжкі тілесні ушкодження, внаслідок яких потерпіла померла.

Канівським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено чоловіка за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 121 КК України, а саме умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка, призначив покарання у вигляді 8 років двох місяців позбавлення волі.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури

Читайте такожНа Черкащині чоловік сяде за грати на 12 років за жорстоке вбивство охоронця на підприємстві.

Коментарі

Вгору