Черкащани зможуть користуватися тарифом за 20 гривень від lifecell

06 грудня 2019, 13:14

Мобільний оператор lifecell суттєво покращив зв’язок у Черкаській області та запустив новий тариф за 20 гривень.

4G і нові базові станції

Восени lifecell встановив додаткові базові станції та покращив існуючий зв’язок у 15 населених пунктах області: Черкаського, Уманського, Христинівського, Золотоніського, Городищенського, Чигиринського, Канівського,  Монастирищенського, Звенигородського, Жашківського, Тальнівського, Шполянського та Кам’янського районів.

Ще у 31 населеному пункті 18 районах Черкащини було запущено 4G.

"Із початку осені ми побудували в Черкаській області 70 нових базових станцій та встановили додаткове обладнання на 80 існуючих.  Ми прагнемо зробити зв’язок в умовах збільшених навантажень на мережу стабільним та якісним не лише у великих містах, але й на автошляхах та в найменших населених пунктах області", - каже керівник департаменту експлуатації мобільної мережі lifecell Костянтин Сотніков.

Зв’язок на автошляху Черкаси – Умань

Суттєво покращили зв’язок у населених пунктах, через які пролягає автошлях Черкаси – Умань. У Звенигородці, Тальному та Шполі було встановлено додаткові базові станції, а у с. Хутори Черкаського району, с. Матусів Шполянського району, с. Ротмістрівка Смілянського району, с. Білашки Тальнівського району запустили 4G.

Якісний зв'язок для туристів

Швидкісним інтернетом 4G від lifecell тепер можна скористатися і в рекреаційних та туристичних місцях Черкащини, таких як с. Свидівок Черкаського району, смт Буки Маньківського району, с. Кедина Гора Золотоніського району та с. Шевченкове Звенигородського району.

Стартова Двадцятка

Жителі Черкащини, які наразі не є абонентами lifecell, мають можливість спробувати зв’язок оператора,  не змінюючи власний номер.  Це стало можливим завдяки новому тарифу «Стартова Двадцятка».

«Якщо у вашому населеному пункті ніколи не було покриття lifecell, а ви та ваші близькі користуєтеся послугами іншого мобільного оператора, у нас є для вас тариф, розрахований на користувачів, які наразі не є абонентами lifecell. Його вартість 20 грн – достатньо щоб протестувати послуги та не переплачувати. Ми цінуємо ваш зворотній зв’язок та продовжимо збільшувати кількість базових станцій на Черкащині». – зазначив Павло Герасименко, керівник департаменту регіональних продажів Центрального регіону, lifecell.

Підключити «Стартову Двадцятку» можна, скориставшись послугою переносу мобільного номера (Mobile Number Portability), яка дозволяє змінити оператора з повним збереженням власного мобільного номеру.  Більш детальна інформація про  «Стартову Двадцятку» за посиланням:  https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/taryfy/startova20/ .

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору