Черкащани влаштували акцію на підтримку дітей із синдромом Дауна (фото, відео)

21 березня 2019, 19:18

Волонтери громадської організації «Сонячні діти Черкащини» влаштували свято дітей із синдромом Дауна та їх батьків.

Малеча могла поспілкуватися один з одним, а також соціалізуватися у спілкуванні зі звичайними дітьми. Метою такої акції-свята стало поінформувати людей і заявити, що діти із синдромом Дауна – це такі ж, як інші, й до них не варто ставитися зверхньо, чи вважати недостойними.

- Ми цей день відзначаємо вже чотири роки, стільки ж має мій син у якого теж синдром Дауна. Ця акція корисна для всіх, ми тут можемо відпочити і розвіятися після кількатижневої роботи над акцією. Та і малюк завжди радісний, по-своєму розповідає про те, що бачив, і дає зрозуміти, що пам’ятає, як був тут минулого року,- розповідає Ольга Івановська.

Черкащанка вважає, що за допомогою таких заходів люди можуть дізнаватися про «сонячних дітей» і в подальшому формувати нормальне ставлення до них.

- Дякую організаторам за те, що вони не лише проводять такі позитивні свята, а й займаються із нашими дітками. Цей захід, а також низка тих, що проводилися раніше, допомагають змінити ставлення людей до наших дітей. «Сонячні діти» такі ж, як і звичайні, просто особливі. Моїй доньці тут подобається, вона може спілкуватися з дітьми і соціалізуватися, - розповідає черкащанин Юрій Плювака.

Читайте також: «LOTS OF SOCKS»: черкасців закликають одягнути яскраві шкарпетки

Вгору