Черкащани просять зобов’язати містян прибирати за своїми улюбленцями

30 вересня 2018, 18:28

Власників тварин хочуть зобов’язати прибирати за своїми улюбленцями. Напередодні відповідну електронну петицію зареєстрували на сайті міської ради, інформує vikka.ua.

Авторка закликає ввести систему штрафів для власників тварин, які безвідповідально ставляться до необхідності прибирання з вулиць відходів життєдіяльності своїх пухнастих. Усе – аби очистити місто від тваринних екскрементів.

Лише за чотири дні голосування петиція набрала понад чверть необхідних голосів. Аби звернення винесли на розгляд депутатів, потрібно 250 "за" від містян.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Алена :

Это бесполезно. Пока сами хозяева не “созреют” для этого решения. Идёт дед, на поводке – собака. Справляет нужду его питомец с торца здания 21 школы. Справил, дел пошёл дальше.Какие штрафы? Ну сделала бы я замечание, и дед бы убрал? К нам водят псов и с Толстого, и с Ильенко, и с Ризвяной. Спрашиваю, где написано, что у нас-туалет для собак,и что? Они просто – напросто натравливают своих собак. Часто в выходные выгуливают псов на территории 21 школы. КТО их будет штрафовать? А вот в Европе висят и щёточки, и мешочки для собачих отходов. Люди сознательно к этому относятся. А у нас эти мешочки и щётки позабирали бы в первую минуту.То какой смысл в этих штрафах, если не разработан механизм, кто будет за этим следить и кто будет штрафовать?

Вгору