Черкащани пропонують бунтувати і їздити у міських автобусах безкоштовно

06 січня 2021, 12:31

Ідею бунтувати проти здорожчання проїзду запропонував невідомий черкасець в одній із міських спільнот. Він пропонує не оплачувати проїзд якщо автобус приїхав невчасно.

На думку користувача соцмережі, перевізники випускатимуть на рейси більше автобусів і більше не доведеться чекати по пів години свій транспорт.

Зображення може містити: текст «всім привт. Bci знають, що 3 15 сичня дорожчае прозд по MicTY. e невеличка дея: якщо маршрутка прийхала на зупинку не по графіку, давайте будемо ёхати безкоштовно в ций маршрутци...»

Однак допис розкритикували через "непродуманість" ідеї.

- Автор, ідея хороша. Тільки пасажира, який їхатиме безкоштовно, вб'є кондуктор із водієм. А є люди, які не зможуть вступитися за себе. Їх взагалі можуть висадити з транспорту невідомо де або затиснуть у дверях, - зауважила Ольга Любченко-Романченко.

Черкащанин Олег Доля наголосив, що бунт із безкоштовним проїздом не каратиме перевізників, а провокуватиме на гіршу поведінку.

- Якщо ви не заплатите, то Вас виженуть із маршрутки або водій зупиниться і буде чекати. Багатьом людям потрібно на роботу зранку і ніхто з цим гратись не буде. Треба більш практичні ідеї . Хочете порядок в автобусах - змусьте депутатів їздити щодня в них. Але ж це неможливо, - підсумував черкасець.

Натомість багато коментаторів висловили думку, що ідея, запропонована анонімним користувачем, недоцільна.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що приміські перевізники уже підвищили ціну за проїзд Черкасами. Відтак іще з перших чисел січня вартість проїзду містом - 7 гривень.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору