Черкащани пропонують бунтувати і їздити у міських автобусах безкоштовно

06 січня 2021, 12:31

Ідею бунтувати проти здорожчання проїзду запропонував невідомий черкасець в одній із міських спільнот. Він пропонує не оплачувати проїзд якщо автобус приїхав невчасно.

На думку користувача соцмережі, перевізники випускатимуть на рейси більше автобусів і більше не доведеться чекати по пів години свій транспорт.

Зображення може містити: текст «всім привт. Bci знають, що 3 15 сичня дорожчае прозд по MicTY. e невеличка дея: якщо маршрутка прийхала на зупинку не по графіку, давайте будемо ёхати безкоштовно в ций маршрутци...»

Однак допис розкритикували через "непродуманість" ідеї.

- Автор, ідея хороша. Тільки пасажира, який їхатиме безкоштовно, вб'є кондуктор із водієм. А є люди, які не зможуть вступитися за себе. Їх взагалі можуть висадити з транспорту невідомо де або затиснуть у дверях, - зауважила Ольга Любченко-Романченко.

Черкащанин Олег Доля наголосив, що бунт із безкоштовним проїздом не каратиме перевізників, а провокуватиме на гіршу поведінку.

- Якщо ви не заплатите, то Вас виженуть із маршрутки або водій зупиниться і буде чекати. Багатьом людям потрібно на роботу зранку і ніхто з цим гратись не буде. Треба більш практичні ідеї . Хочете порядок в автобусах - змусьте депутатів їздити щодня в них. Але ж це неможливо, - підсумував черкасець.

Натомість багато коментаторів висловили думку, що ідея, запропонована анонімним користувачем, недоцільна.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що приміські перевізники уже підвищили ціну за проїзд Черкасами. Відтак іще з перших чисел січня вартість проїзду містом - 7 гривень.

Поділитись

Коментарі

Віктор :

Питання тарифів уже піднято, точну дату їх введення ще не оголошено, так що паніку сіяти ще рано. Потрібно піднімати питання ЯКОСТІ обслуговування – культура, дотримання графіку руху, технічний стан транспортру. Правильно було-б і опублікування перевізників на маршрутах та їх ДІЙСНИХ ВЛАСНИКІВ.

Скептик :

Все, прям, такие умные – не поднимать проезд. А минимальную зарплату с подачи Зеленского подняли на 1000+220(ЕСВ). А кто это будет платить? Это закладывается в тариф. Почему-то, когда людям поднимают зарплату, они радуются, но ведь и окружающим тоже поднимают. Так что сейчас все цены полезут вверх.

Ольга :

А мы что, должны скидываться на зарплату перевозчикам?? А ничего, что бензин перед подорожанием проезда до 5 грн. стоил 32-33 грн., а теперь – максимум 25?И они обещали, что будут новые, комфортабельные автобусы еврообразца! А в реальности? Тот же хлам, те же черноротые кондукторы, всё то же. Кроме тарифа.Да ещё и в такое трудное для людей время. Газ, свет, вода, продукты, лекарства – всё дорожает и это просто “убивает” народ.

Михайло :

Місто вбиває підступний пройдисвіт, якого повторно обрало хворе на голову “насєлєніє”.
Це питання не тільки відкатів від перевізників, а також грабіж громадського простору на користь забудовників і т.п. Проте, все виправляється об’єднаним організованим опором нормальних людей, яких набагато більше від нікчемного “насєлєнія”. Питання в останній краплині витримки.

Вгору