Черкащани хочуть, щоб міська влада продовжила один із тролейбусних маршрутів

27 лютого 2019, 16:53

Черкащани хочуть, щоб міська влада продовжила один із тролейбусних маршрутів

Черкащанин Сергій Махиня сформував петицію на сайті Черкаської міської ради з проханням продовжити тролейбусний маршрут №10 до «Літака».

У тексті прохання черкащанин зауважив, що  дуже багато пасажирів їздять до П’ятої Черкаської міської поліклініки, до Черкаської обласної дитячої лікарні, а також багато людей виходять на зупинці площа Перемоги. Ці пасажири працюють, зокрема, на базі ОПС та інших підприємствах.

- На новостворений маршрут ніяких капіталовкладень не потрібно вже є електромережа якою рухатимуться тролейбуси до першого кола м. Черкаси, де розвертатимуться і курсуватимуть у зворотному напрямку, - вважає черкащанин.

Також у тексті прохання він написав, що вже є облаштовані зупинки для громадського транспорту і лишається змінити таблички на тролейбусах.

Підтримати петицію можна ТУТ.

Oleksandr сказав:

головне лайно Черкаської мерії декілька разів надавав прохання депутатам про підвищення йому зарплатні. І після 5-6 разів цому пощастило. Необхідно постійно надавати цю петицію , може тоді депутати – гобліни приймуть рішення на користь мешканців міста.

Вгору